Aromaterápia a várandósság idején

KURZUSINFORMÁCIÓK

Az aromaterápia egyre nagyobb népszerűségnek örvend hazánkban is. A képzés során megismerheti a várandósság időszaka során biztonságosan alkalmazható illóolajokat trimeszterenként.

Részvételi díj: 35 000Ft
A részvétel feltétele: nem igényel előzetes ismerteket.
Részvétel módja: jelentkezés emailen keresztül, a részvételi díj befizetésével.

IDŐPONTOK

A képzés 2020-ban kerül először megtartásra. Előzetes jelentkezés lehetséges. A pontos információkat a jelentkezőknek emailben megküldjük.

Modul I

Bevezetés az illóolajok és aromaterápia világába

Az első modul során megismerkedhetsz az aromaterápia alapjaival, elsajátíthatod biztonságos alkalmazás alapjait a beszerzéstől egészen a tárolásig. A modul ismereteinek elsajátítása során megismerheted a helytelen alkalmazás sokszor fájdalmas vagy hosszabb ideig nyomot hagyó következményeit és azt, hogy mindezt hogyan kerülheted el.

Modul II

I. trimeszter

A modul keretében számba vesszük az első trimeszter során leggyakrabban előforduló tüneteket, állapotokat és megismerheted az ezek enyhítésére biztonságosan alkalmazható aromaterápiás módokat, utakat, illóolajokat, hidrolátumokat. A modul keretében könnyen elkészíthető recepteket is tanulhatsz.

Modul III

II. trimeszter

A modul keretében számba vesszük a második trimeszter során leggyakrabban előforduló tüneteket, állapotokat és megismerheted az ezek enyhítésére biztonságosan alkalmazható aromaterápiás módokat, utakat, illóolajokat, hidrolátumokat. A modul keretében könnyen elkészíthető recepteket is tanulhatsz.

Modul IV

III. trimeszter

A modul keretében számba vesszük a második trimeszter során leggyakrabban előforduló tüneteket, állapotokat és megismerheted az ezek enyhítésére biztonságosan alkalmazható aromaterápiás módokat, utakat, illóolajokat, hidrolátumokat. A modul keretében könnyen elkészíthető recepteket is tanulhatsz.

Modul IV

IV. trimeszter

Ebben a modulban megismerheted a szülést, születést követő időszakban biztonságosan alkalmazható illóolajokat. Betekintést nyerthetsz a női test regenerálódását elősegítő illóolajok és a baba körül biztonságosan alkalmazható aromaterápiás módokba is.

Képzésre jelentkezés

Skip to content